Mänguri toolid DXRacer.
Kirjutas
DXRacer Eesti

DXraceri mänguri toolid on hästi tuntud eSpordi maailmas ning leidnud oma koha mitmete nii professionaalsete kui ka tavamängurite kodudes. DXRaceri lai toolide valik pakub kvaliteetseid mänguri toole, mis keskenduvad mugavusele ja ergonoomikale.

Viskame pilgu peale, milliseid erinevaid toole on saadaval ning kellele milline seeria võiks sobida.

Alustame:

DXRacer Formula Eesti

Mänguri toolid: Formula seeria

Formula seeria pakub esmaklassilist istekogemust soodsama hinnaga. 

Kõik Formula seerias kasutatud komponendid ja materjalid on hoolikalt valitud, et pakkuda arvuti ees pikkade seansside ajal väärilist tuge.

Käetoed on vertikaalselt reguleeritavad kaheksas asendis.

Juhtimisseade võimaldab teil kas avada iste, andes teile võimaluse edasi-tagasi kiikuda või täielikult lukustada iste horisontaalsesse asendisse. Seljatugi on täielikult reguleeritav vahemikus 90 kuni 135 kraadi.

Kandevõime on kuni 150kg ning kvaliteetne vahtsisu aitab hoida rühti sirgena ja vältida seljavalusid. 

Kellele sobib?

Formula seeria mänguri toolid sobivad igaühele, tuues välja ideaalse koosluse stiilist ja mugavusest.

Mänguri toolid DXRacer

Racing seeria

DXRaceri Racing seeria on ergonoomiliselt ehitatud õhukese korpusega mänguri toolid, mis on sarnased Formula seeriaga, kuid veelgi kõrgema seljatoega. 

Kolmemõõtmelised käetoed ja täielikult reguleeritav seljatugi (vahemikus 90-135 kraadi) võimaldavad erinevate ülesannete täitmisel kohandada teie isiklikke eelistusi. 

Istumisalusel ja SGS-i sertifitseeritud gaasitõstukil on kandevõime kuni 150kg.

Juhtimisseade võimaldab edasi-tagasi kiikuda või täielikult horisontaalasendis lukustuda. 

Racing seeria on kõige levinum koostöö ja kaubamärgi tootmise sari ettevõtetele ja e-spordi meeskondadele kogu maailmas, mis annab teile võimaluse omada oma lemmikmeeskonna tooli.

Kellele sobib?

Racing seeria toole soovitame natuke pikematele ja kõhnema kehaehitusega inimestele. See mudel sobib ideaalselt teie selja ja kaela toestamiseks.

Racing Pro seeria

DXRaceri Racing Pro seeria on ergonoomiliselt ehitatud õhukese korpusega, mis on sarnane Formula seeriaga, kuid veelgi kõrgema seljatoega. 

Neljamõõtmelised käetoed ja täielikult reguleeritav seljatugi (vahemikus 90–135 kraadi) koos uudse mehhanismiga võimaldavad teil lukustada seljatuge igas asendis, vastavalt teie vajadustele.

Kandevõime on kuni 150kg.

Kellele sobib?

Sarnaselt teistele Racing seeriatele on ka Racing Pro-l kõrge seljatugi ja kitsam istumisalus, mis sobib ideaalselt pikematele ja kõhnematele inimestele.

Mänguri tool DXRacer

Iron seeria

DXRaceri Iron mänguri toolid pakuvad erakordset tuge kogu kehale, säilitades samal ajal võidusõiduauto turvatooli inspireeritud disaini.

Komplekti kuuluvad peatugi ja nimmepadi koos multifunktsionaalse juhtimisseadmega ja 4-mõõtmelised käetoed aitavad teil istekogemust oma isiklikele eelistustele vastavaks häälestada. Iron seeria jääb suuruselt Drifting ja King seeria vahele.

Irona seeria istmel kasutatud vahtsisu on suure tihedusega ja eriti vastupidav, mis püsib heas vormis ka pärast pikki tunde.

Tugevalt keevitatud terasraami, SGS-ga sertifitseeritud gaasitõstuki ja alumiiniumist aluse kandevõime on 150 kg.

3-tollised PU-rattad, multifunktsionaalne juhtimisseade ja täielikult reguleeritav seljatugi (vahemikus 90–135 kraadi) võimaldavad teil sujuvalt ringi liikuda ja käigult reguleerida, ilma et peaksite oma istmelt üles tõusma.

Iron seeria on üks mugavamatest seeriatest, mis on varustatud lisapolsterdusega. Samuti on sellel seerial laiem ja tugevam istumisalus võrreldes teiste, soodsamate seeriatega.

Kellele sobib?

Soovitame kõigile, kellele meeldib vastupidav, lai ja mugav mänguri tool ohtra funktsionaalsusega.

DXRacer Drifting tool

Drifting seeria

Drifting seeria on ergonoomiliselt kujundatud ja tiheda polsterdusega, kuid algtaseme hinnaga.

Külgede väljaulatuv kumerus koos tiheda ja ülimalt vastupidava vahuga annab teie vöökohale ja ülakehale lisastabiilsuse, mis aitab teil pikkade istungite ajal arvuti ees sirget rühti hoida.

Juhtimisseade on lukustatav horisontaalasendis ja käetoed on vertikaalselt reguleeritavad 8 asendis. 

Täielikult reguleeritav seljatugi (vahemikus 90–135 kraadi) koos pakutava peatoe ja nimmepadjaga võimaldab mõningaid lisakohandusi. 

Kandevõime on kuni 150kg.

Kellele sobib?

Drifting seeria ühendab mugavuse ja stabiilsuse, mis on parim valik kõigi jaoks nii kontorisse kui ka koju. Drifting on Iron seeria väikevend, mis sarnaneb silmatorkavalt oma disaini ja põhiatribuutidega.

Valkyrie seeria

DXRacer Valkyrie seeria on uusim täiendus seeriatesse, mis meenutavad Racing-mudelit, kuid millel on veidi laiem kere ja täiesti uus teljevahe kontseptsioon – alumiiniumämblik.

Tool on teie optimeeritud mugavuse tagamiseks ergonoomiliselt konstrueeritud, täielikult reguleeritava seljatoega (vahemikus 90–135 kraadi) koos kolmemõõtmeliste käetugedega võimaldavad teie isiklikele eelistustele vastavat täiendavat kohandatavust. 

Kandevõime on kuni 150kg.

Kellele sobib?

Sobib neile, kellele meeldib Racing seeria ehitus, kuid soovivad laiemat istumisalust.

Gaming tool DXRacer

Work seeria

DXRacer Work seeria pakub avarust ja ergonoomilisust, tuues teieni vaba liikumise rõõmu.

Work seeria on varustatud eriti laia istme ja seljatoega, mis tagab kõrgeima mugavuse. 

Lisaruumi kompenseerimiseks on Worki jalatoed ka laiemad ja kindlamad ning rattad on ka suuremad kui tavalised rattad.

Tugevalt keevitatud terasraami ja SGS-sertifikaadiga gaasitõstuki kandevõime on kuni 150kg. 

Tänu kõigi komponentide kõrgele kvaliteedile ja ergonoomilisele disainile vastab kindlasti see tool paljude mängijate kõrgetele standarditele!

Kellele sobib?

Soovitame Work seeria mänguri toole neile, kes naudivad avarust ja mugavust pika tööaja või mängude ajal.

Gaming toolid

King seeria

King seeria mänguri toolid on kuningatele (või kuningannadele) jaoks sobivad, mis pakuvad mugavust ja erakordset tuge teie seljale. 

DXRaceri King seeria pakub palju kohandatavust, venitades nii pikkuse kui ka laiuse piire. Tiheda ja kvaliteetse vahuga täidetud ergonoomiliselt konstrueeritud kere koos komplektis oleva peatoe ja nimmepadjaga aitab teil sirgelt rühti hoida pikkade seansside ajal arvuti ees.

Multifunktsionaalne juhtplokk, 4-mõõtmelised käetoed ja täielikult reguleeritav seljatugi (vahemikus 90–135 kraadi) võimaldavad peaaegu lõputut kohandamist, andes teile võimaluse mugavalt oma asukohta muuta ja kohaneda mis tahes ülesandega, mille järgmisena arvuti ees ette võtate.

Kandevõime on kuni 150kg.

Kellele sobib?

King seeriat soovitame teile, kes hindavad mugavust ja avarust.

Senitel seeria

Sentinel on üks väga kvaliteetne ja äärmiselt vastupidav tool, mis tagab istumisaluse hea vormi ka pärast pikki tunde kasutamist. 

Toolil on lai ja vastupidav alumiiniumist teljevahe ja suuremad rattad, mis toetavad ja libisevad sujuvalt üle tasaste pindade.

Kandevõime on kuni 150kg ning sobib kuni 205cm pikkustele isikutele.

Sentinel on vastupidav ja usaldusväärne seeria, mis sobib suurepäraselt teie töökoha või mängujaama valvamiseks. 

Kellele sobib?

Sentineli seerial on avar iste ja eriti kõrge seljatugi, mis tagab pikkadele ja tugevatele inimestele vajaliku toe.

Boss Gaming tool

Boss seeria

DXRaceri Boss seeria pakub kvaliteetseid toole, mis keskenduvad ruumile ja ergonoomikale. 

Sellest seeriast leiate täissuuruses terasraami, tugeva alumiiniumist aluse, 4-mõõtmeliste käetugede, kõrge seljatoe ja eriti laia istumisruumiga mudelid. Sobib hästi mängimiseks ja tööks.

Soovitatav maksimaalne pikkus on umbes 200 cm ja maksimaalne koormus on 150 kg.

Nimmepadja ja kallutusmehhanismi saate reguleerida ka kõige mugavamasse asendisse nurga all. Bossi seeria on ka ainus integreeritud peatoega sari, mis tagab, et see oleks alati teie jaoks olemas.

Kellele sobib?

Bossi seeria mänguri toolid sobivad suurema kehaehitusega kasutajale, kellele on tähtis mugavus ja ergonoomilisus.

Mänguri toolid

Tank seeria

DXRacer Tank seeria on üks suurematest seeriatest, mis on varustatud eriti laia istme ja seljatoega, et suurtele ja tugevatele mängijatele pakkuda maksimaalset mugavust. 

Tank seeria pakub ainulaadset istumiskogemust, säilitades samas ideaalse tasakaalu ergonoomika ja ruumi vahel. 

Tugev juhtplokk ja neljamõõtmelised käetoed võimaldavad teil leida täiusliku isteasendi.

Soovitatav maksimaalne pikkus on umbes 200 cm ja maksimaalne koormus on 150 kg.

Kellele sobib?

Soovitame Tanki seeriat tugevatele raskekaaluliste isikutele, kes on valmis oma mängumaailma sõitma tõelise tankiga!