Mänguarvuti ja kõik muu vajalik WASD e-poest.

WASD e-pood sai alguse, kui mitu juba koos töötavat mängude ning arvutite entusiasti otsustasid, et miks mitte pakkuda kõigile kvaliteetset arvutite komplekteerimist, parimaid hindu ning laia valikut gaming tooteid.

Arvuti komponentide valimine.

Arvuti komponentide valimine võib alguses olla piisavalt keerukas. Selle asemel, et mitu tundi google-is ringi vaadata ning ära õppida, millise emaplaadiga milline protsessor kokku läheb, oleme loonud lihtsa ja kiire platvormi (peagi tulemas!), kus saate endale igas hinnavahemikus mänguarvuti kokku panna.

Oleme igat kategooriat kitsendanud ning välja valinud vaid parimad komponendid igas hinnavahemikus.

Meil on mitmeid erinevaid koostööpartnereid, läbi kelle saame pakkuda alati parimat hinda, kiireimat tarnet ja alati kõige uuemaid komponente.

Ühe korraliku mänguarvuti kokkupanekul tuleb silmas pidada, et saaks valitud korralik videokaart, kuid samal ajal mitte alahinnata protsessor, toiteploki ja RAM mälu tähtsust.

Arvuti komplekteerimine.

Komplekteerime teie uue mänguarvuti kiirelt ja kvaliteetselt. Teeme vastavad koormustestid, et tagada iga komponendi parima töö.

Arvestame teie kõikide lisa soovidega ning garanteerime, et valmis saaks parim arvuti mängimiseks.

Loomulikult teostame ka korraliku kaabelduse, et arvuti oleks ka välimuselt ilus ja efektne.

Kõikvõimalikud lisaseadmed parimaks mängukogemuseks.

Mänguarvuti lisavarustuse saad tellida mugavalt meie e-poest. Olemas on nii taskukohasemad, kui ka kellade, vilede ja kõiksugu värvidega:

  • Hiirematid
  • Hiired
  • Klaviatuurid
  • Kõrvaklapid
  • Gamer riided
  • Ruuterid
  • Monitorid.

Kui sul on konkreetne toode, mida sa otsid, kuid kodulehel silma ei jää, siis võta meiega kindlasti ühendust ja me teeme kõik, et Sulle see leida!

Konsoolimängurid ei jää tähelepanuta.

Teame, et konsooliga teleri ees mängimise mugavust väga millegagi üle ei trumpa. Selles tulenevalt on meil müügis alati uusimad mängukonsoolid, kui ka ägedad retromängudega konsoolid.

Saadaval on ka populaarseimad mängud ja originaalpuldid nii Playstationile kui ka XBOX-ile.