Mänguri kõrvaklapid – 4 Corsair komplekti.
Kirjutas

Selles artiklis viskame pilgu peale, millised mänguri kõrvaklapid on Corsairi valikus.

CORSAIR on juhtiv ülemaailmne kõrgjõudlusega varustuse ja tehnoloogia arendaja ja tootja mänguritele, sisuloojatele ja arvutihuvilistele. 

Alates auhinnatud arvutikomponentidest ja välisseadmetest kuni kvaliteetsete voogesitusseadmete ja nutika valgustuseni pakub CORSAIR kogu toodete ökosüsteemi, mis töötab koos, et võimaldada kõigil, alates tavalistest mänguritest kuni pühendunud professionaalideni, olla alati oma parimal tasemel.

Loe edasi ja ehk leiad omalegi uued mänguri kõrvaklapid, millega viia oma skill uuele tasemele.

Corsair Void Elite Surround preemium mänguri kõrvaklapid.

Void Elite peakomplekt sisaldab 50mm neodüüm elemente, 7,1 ruumilist heli ja ümarsuunalist mikrofoni. 

Mänguri kõrvaklapid sisaldavad reguleeritavat peapaela, mis on ehitatud alumiiniumist koos mati plastmassist viimistlusega.

Kõrvaklapid ise on vaht polstriga ning hingavast võrkkangast. Vasaku kõrva juures on helitugevuse nupp ja mikrofoni vaigistamise nupp. 

Lisaks toetab see Corsair iCUE tarkvara, mis võimaldab peakomplekti täielikku juhtimist kas eelhäälestatud heliprofiilide, ruumilise heli, kohandatud ekvalaiseri sätete või külgjuhtimise jaoks.

Tegu on  taskukohase komplektiga, millel on parem helikvaliteet võrreldes varasemate Void Pro mudelitega. 

Ehitus tundub kvaliteetne ja vastupidav, kuigi osa sellest on tehtud plastikust. 7.1 PC Surround heli on suurepärane.

Corsair Void RGB Elite juhtmevabad mänguri kõrvaklapid.

Korralike spetsifikatsioonidega kõrvaklappidel on plastikust-alumiiniumist konstruktsioonist peapael. Kõrvaklappidel on ka hingav mikrofiiber võrk, millel on mäluvahust kõrvapadjad. Huvitav on see, et mõlemad kõrvatopsid on RGB-valgustuse kaudu täielikult kohandatavad.

Tehniliselt juhivad peakomplekti 50mm neodüüm elemendid, mis edastavad 7.1 ruumilise heli. 

Samuti on sellel kõikehõlmav mikrofon, millel on sisseehitatud LEDiga ülestõstetav vaigistus funktsioon, mis tagab suurepärase vokaalse selguse.

Corsair Void RGB Elite ei ole see, mida me nimetaksime taskukohaseks, aga samas ta ei ole ka kallis. See on vastupidav, hõlpsasti reguleeritav, mitmekülgne ja ülimugav.

Lisaks pakub see madala latentsusega 2,4 GHz juhtmevaba ühendust 40-meetrise maksimaalse vahemikuga, 16-tunnise aku kasutusaega. Peakomplekt toetab ka Corsairi iCUE tarkvara.

Corsair HS35 stereo mänguri kõrvaklappide komplekt.

Nendel juhtmega kõrvaklappidel on plastist raami disain, millel on peapaela polstrid ja reguleeritavad kõrvaklapid, millel on pehmed mäluvahust padjad. Heli jaoks on need varustatud 50 mm neodüüm elementidega, mis tagavad suurepärase stereoheli kvaliteedi usaldusväärse täpsusega.

Veelgi enam, sellel on ühesuunaline mikrofon, mis vähendab ümbritsevat müra. Mikrofon pakub kvaliteetset heli ja hääle selgust. 

See sisaldab ka kõrva peal olevat helitugevuse reguleerimise ja vaigistamise nuppu. Peakomplektil on ka platvormide vaheline võime; ühildub arvutite, PS4, Nintendo Switchi ja mobiilseadmetega 3,5 mm kõrvaklappide pistiku kaudu.

Kui otsite mänguri kõrvaklappe 50€ piires, siis HS35 on selleks väga hea valik.

Corsair Virtuoso RGB SE juhtmevabad kõvaklapid.

See on mänguri peakomplekt, mis on ehitatud nagu tippklassi heli riistvara. 

372-grammise kaaluga on see korralik kopsakas, kuid kaal on jaotatud piisavalt hästi, et see kunagi ebamugavaks ei muutuks. 

Raam on ehitatud peaaegu täielikult alumiiniumist, kunstnahaga kaetud peapaelaga ja hingedega, mis pöörlevad mõlemas suunas lamedaks.

Kõrvaklapid on samamoodi hästi ehitatud.

Nende kandmisel ja reguleerimisel ei kostu krigistavat ega muul moel häirivat müra. Kõrvapadjad on väga mugavad. 

Nad on valmistatud paksust pehmest mäluvahust, mis on mähitud kunstnahasse.